Pomůcky a pracovní listy ZDARMA

Calendar for English classroom
Calendar for English classroom
Hudební nástroje a jak se na ně hraje
Hudební nástroje a jak se na ně hraje

Metodiky pro učitele a rodiče  E-SHOP

Praktický e-book nabitý bohatými zkušenostmi z praxe. Cílem je inspirovat učitele angličtiny k tvořivosti, ukázat, jak se dá cizí jazyk učit s láskou a radostí. A poskytnout jim rychle využitelný zásobník. Vhodný i pro domácí použití a v prvních třídách ZŠ.

100 zábavných a ověřených aktivit a variací pro výuku (pohybové hry, písničky, básničky, drilovací hry...) s podrobnými instrukcemi k provedení, tipy, jak děti zklidnit a ztišit, jak skupinu dětí snadno přemístit.


E-book Bubnování s předškoláky a malými školáky přináší praktické aktivity do školky i školy, do volnočasových aktivit. Bubnování s dětmi zvládne každý. Stačí se nebát a pustit se do něj. V E-booku najdete více než 60 aktivit a variací a připravené karty pro různé hry k vytištění.

Bubnování rozvíjí spolupráci, kreativitu, schopnost improvizace, hudební vnímání, rytmus, hrubou motoriku, předmatematické a matematické dovednosti. Děti se učí být aktivní součástí skupiny, respektovat pravidla, individuálně se projevovat. Je skvělou prevencí agresivity, vybíjí stresující zážitky. Má prokazatelný pozitivní účinek na fyzické i duševní zdraví. Přináší radost, zábavu a energii.

Autorka Mgr. Daniela Šimonová je zkušená předškolní pedagožka a lektorka angličtiny. Působila jako lektorka dětských kroužků, anglická učitelka v dvojjazyčných školkách, vychovává svou dceru od narození dvojjazyčně. 10 let vedla jazykovou školu a 12 let působí jako učitelka. Jako ředitelka MŠ získala od České školní inspekce výjimečné ohodnocení "inspirativní praxe". Školí předškolní pedagogy. Věnuje se hudbě.