Angličtina pro předškoláky E-Book

Praktický e-book nabitý bohatými zkušenostmi z praxe. Cílem je inspirovat učitele angličtiny k tvořivosti, ukázat, jak se dá cizí jazyk učit s láskou a radostí. A poskytnout jim rychle využitelný zásobník. Vhodný i pro domácí použití a v prvních třídách ZŠ. 

100 zábavných a ověřených aktivit a variací pro výuku (pohybové hry, písničky, básničky, drilovací hry...) s podrobnými instrukcemi k provedení, tipy, jak děti zklidnit a ztišit, jak skupinu dětí snadno přemístit.

Autorka Mgr. Daniela Šimonová je zkušená předškolní pedagožka a lektorka angličtiny. Působila jako lektorka dětských kroužků, anglická učitelka v dvojjazyčných školkách, vychovává svou dceru od narození dvojjazyčně. 10 let vedla jazykovou školu a 12 let působí jako učitelka. Jako ředitelka MŠ získala od České školní inspekce výjimečné ohodnocení "inspirativní praxe".  Školí předškolní pedagogy. Věnuje se hudbě.

Jedná se o publikaci v elektronickém formátu PDF. 

Odešlu do 3 pracovních dnů po připsání částky na účet prostřednictvím služby Úschovna.  Volte možnost doprava elektronicky!


299,00 Kč