CD Modlitba pro planetu Zemi

 • 2 roky niterné práce, zrání a nahrávání. 12 intuitivních písní, 66 minut meditativní hudby, 33 nádherných hudebních nástrojů ze všech koutů světa, 1 zpěvačka a multiinstrumentalistka, 3 úžasní muzikanti
 • Písně o Zemi, vodě, větru, vzduchu, příběh ženství v písni o Měsíci, pocta Slunci, modlitba pro ukončení bojů mezi muži a ženami v duetu s Michalem Turkem, Modlitba pro planetu Zemi
 • Meditativní a afirmační skladby s tématem vědomého bytí.
 • Přirozené nástroje - přirozené vibrace, vokální polyfonie, zvukové příběhy a mnohem víc. 
 • Kmotrou CD se stala Terezie Dubinová, spisovatelka, hebraistka, kulturoložka a astroterapeutka, více o ní a její práci najdete zde: www.oheladom.cz 

Album Modlitba pro planetu Zemi můžete zakoupit zde

Modlitba pro planetu Zemi je 12 písní pro vnitřní vyladění. Intuitivní autorské skladby Vás pohladí po duši, zahřejí u srdce. Svými vibracemi a citlivým zpěvem zharmonizují vaše tělo i mysl. Pozvou vás na zvukovou procházku, na setkání s vodou, větrem, horami a nebem, s vesmírem. Posílí vaše sepětí s planetou Zemí a její krásou. Navedou vás k pocitu vděčnosti za dary, které v našem životě zde na Zemi tak hojně dostáváme.     

Modlitba pro planetu Zemi pracuje s těmito principy:

 • přirozené nástroje pro přirozené, harmonizující účinky - lidskému tělu dělají dobře zvuky přirozené, z "opravdových" materiálů, Uslyšíte mnoho nádherných etnických nástrojů. Tibetské mísy a činelky, šamanské bubny a chřestidla, indiánskou flétnu, zvonkohry, etnické bubny, housle, violu, violoncello, bouřku, vítr, domorodý telefon z Austrálie... to vše podbarví základ - kytara, klavír i baskytara
 • lidský hlas - plný emocí, laskavosti, opravdovosti, uslyšíte překvapivé polyfonie, mnohohlasy evokující daleké a dávné kultury.   
 • 6 minut je základ - aby hudba na naše tělo a mysl mohla pozitivně působit, potřebuje čas, doporučuje se kolem 6 minut. Písně z Modlitby pro planetu Zemi jsou (většinou) delší. Přirozeně plynou a vypráví svůj zvukomalebný příběh. Dopřejte si na poslech čas. Nespěchejte. Zaposlouchejte se do zvuků, tónů. Pusťte si hudbu na dobrém přehrávači, nebo na sluchátka. Odměnou vám bude ozdravná vibrační lázeň.   
 • láskyplnou hudbu dělají láskyplní lidé - na album Modlitba pro planetu Zemi přispěli svým dílem tito skvělí lidé a hudebníci:
 • Ladislav Frydrýn - multiinstrumentalista, bubeník a učitel osobního rozvoje, výrobce a sběratel etnických nástrojů, dal mi k dispozici svou nádhernou sbírku nástrojů a dohrál party na nástroje, které neovládám. Ze srdce mu děkuji za podporu.
 • Michal Turek - famózní muzikant s velkým srdcem, přispěl violoncellem a zpěvem a kytarou v duetu Růže lásku přináší, jehož tvorba byla pro nás oba velkým procesem a prostorem k hledání dávných příběhů i úctyplné spolupráci muže a ženy. Nezapomenutelný zážitek. 
 • Michal Žára - skvělý houslista a violista, přispěl i kytarou. Děkuji mu za schopnost nacítit se na mé intuitivní vedení a tvořit melodie podle nálady a "tance" mých paží :) 
 • Radim Linhart - výjimečný pianista a aranžer, který dokonale vycítil, co je potřeba a přidal do 2 písní nádherné piano    
 • Zdeněk Stočes - velezkušený zvukař, u nějž točili v minulosti snad všichni, Karla Gotta nevyjímaje... Vedl mě s lehkostí, citem, hezky "po staru", bez záplavy umělých úprav zvuku, tak aby byla co nejvíce uchována autentičnost a léčivá síla vibrací nástrojů, rozechvělých lidskýma rukama, rty či lidského hlasu...  Znám jej z let, kdy jsem jako baskytaristka s rock´n´rollovou kapelou jezdila po Evropě :)
Daniela Šimonová a Michal Turek při nahrávání duetu Růže lásku přináší
Daniela Šimonová a Michal Turek při nahrávání duetu Růže lásku přináší
 • elektronické album Modlitba pro planetu Zemi - MP3 CD můžete objednat ZDE 
 • "fyzické CD" Modlitba pro planetu Zemi - limitovaná edice - ZDE
 • Písně na albu Modlitba pro planetu Zemi: 

Punčao / Slunce zář
Punčao... okamžik rozednění, kdy sluneční paprsky poprvé překročí obzor, chvíle jasné krásy v zířivém vzduchu vysokých And.                                                Inkové

Slunce dává, život, lásku, naději. Sun, sol, солнце, sole, inti, ravi रवि, combwe, solis, helios ΗΛΙΟΣ, aurinko, šams شمس, tchai yang 太陽 

Má síla Mantra pro sílu, zvnitřněnou, která v nás pramení z nevyčerpatelného zdroje. Jako vlna za vlnou, jako řeky proud, jako jarní tráva, jako orel nad vrcholky hor... Há-dishé-í, Yaá-há, Há-dishé-í, Deeyá. Há-dishé-í (zpívej), Yaá-há (dívej se) Há-dishé-í (zpívej), Deeyá (nech odejít minulé)

Voda Voda je krev matky Země. Indiánské přísloví Zaposlouchejte se do příběhu vody. Nechte svou mysl očistit deštěm, omýt proudícím potokem i dravou řekou. Vlnobití pocitů se utiší s klidem mořské hladiny. A novou sílu Vám přinese na závěr křišťálově čistý pramínek z hlubin matky Země...     

Vzduch / Dýchám lásku
Mantra pro sílu a vědomou práci s dechem. Opakujte a opakujte... Dýchejte. Dech má nesmírnou moc. Je klíčem ke klidu a míru v nás. Klíčem k ves-míru :) Dýchám lásku. Dýchám krásu. Dýchám víru. Dýchám sílu. Vzduch dýchám.

Vítr

Vítr hladí, chladí, vítr přináší a odnáší. Neviditelný, nezničitelný, nezkrotitelný, ta-tej-ja-hou. Vítr je síla... Zvu Vás na zvukovou procházku světem inspirovanou větrem.  

Duha / Jedním se stáváme

Všichni jsme jedno. 
                  Moudrost amerických Indiánů

Jako vlny v moři, barvy jedné duhy, včely v úle, buňky v těle, jako sníh... Oddělení je iluze... Jedním se stáváme.

Milované dítě vesmíru
Cesta k lásce vede přes přijetí sebe sama. Každý z nás je milovaným dítětem vesmíru. Matka Země nás nekonečně podporuje. Nejdůležitější je to, co přichází z hloubi duše lidí, když si uvědomí svou jednotu s Vesmírem a všemi jeho silami, a pochopí, že v jeho centru, které se nachází v každém z nás, přebývá Velký Duch." 

Luna / Marana, Buwan, Lua
Měsíc, věčný souputník planety Země, symbol ženství s jeho proměnlivostí a tajemnou temnotou. Ač sám nesvítí, prosvěcuje naši temnotu. Píseň je příběhem ženství. Marana - maorsky, Buwan - filipínsky, Lua - portugalsky, Masečinata - makedonsky, Kuu -finsky, Tungl - islandsky, Lalin - haitsky, Mond - německy

Horám a oblakům
Indiánská flétna, šamanský buben, chřestidla... Podívej se na svůj život z nadhledu orla, z vrcholků horských štítů, přizvi do něj moudrost nebe...


Růže lásku přináší
Růže je symbolem souznění, překonání neporozumnění. Modlitba za smíření a ukončení tisíciletého boje mezi ženami a muži. Je čas na spolupráci, čas na lásku - tu opravdovou. Věnuji mému muži. 

Modlitba pro planetu Zemi
Modlím se za planetu svou, za Zemi jedinou. Ať je to planeta lásky, planeta krásy, planeta míru. 
Přidejte se k Modlitbě za mír a lásku na planetě Zemi. Ponořte se do hlubokého meditačního stavu a otevřete své srdce. Nechte celou svou bytost naplnit světlem. Živě si představte tu nádheru... Už je to planeta lásky, planeta krásy, planeta míru.  

Děkuji
Za všechno děkuji, děkuji a život miluji. Dalu - igbo, Takk- islandština, Adúpe - jorubština, Na gode - hauština, Fa'atefai - samojština, Mahalo - hawaiština, Salahmat - filipínština... Jsem vděčná za život, za Slunce, Zemi, vodu, vzduch, mraky, hory, lesy, přírodu. Jsem vděčná za všechny zážitky a setkání na své cestě za poznáním. 

Všechny písně si v základní kvalitě můžete poslechnout na Vivala.cz, platformě pro osvobození nezávislé hudby ZDE. Zakoupením CD tamtéž podpoříte mou práci a vznik dalších písní. 

Většinu písní z CD Modlitba pro planetu Zemi najdete mezi videoklipy na mém kanále YouTube: Daniela Šimonová - Music. Mou tvorbu podpoříte také přihlášením k odběru tohoto kanálu. děkuji ;)

Modlitba pro planetu Zemi je také na streamovacích platformách, internetových rádiích a dalších běžných místech :)