Afirmační písně - Videoklipy


Když spojíš afirmaci s hudbou, její sílu mnohonásobně zvýšíš.  Poslouchej, zpívej znovu a zvnovu. 6 minut je magický čas, kdy se začnou dít divy. , aby se na opravdu vyladilo a nechalo ji na sebe v hloubce působit. Zavři oči, staň se hudbou...

S RADOSTÍ, S MILOSTÍ, S LÁSKOU ZAČÍNÁM SVŮJ DEN
Ranní afirmační píseň S radostí, s milostí, s láskou. Zavřete oči, nalaďte se na své nitro, prociťte radost, milost a lásku hluboko v sobě. Zůstaňte v tomto pocitu. Vy tvoříte svůj den.  

DÁVÁM SVÉ MYSLI RADOSTNOU DOVOLENOU

Afirmační píseň pro osvobození mysli od neustálého toku myšlenek. Mantra vhodná při přetlaku myšlenek, vnitřním zmatku, neschopnosti se zastavit, nachlazení, které bývá následkem... Pro lepší působení pustit alespoň 2x a zpívat také :) Krásnou radostnou dovolenou! 

SVĚTLO VE MNĚ, VÍTÁM TĚ

Intuitivní meditace pro zvědomění světla a lásky v nás. Afirmační píseň pro naladění na proud světla a lásky.  

S RADOSTÍ, S MILOSTÍ, S LÁSKOU PROŽÍVÁM SVŮJ DEN / VDĚČÍM ZA SVŮJ DEN
Pro vědomý prožítek každého okamžiku v radosti, milosti a lásce a prožitek hluboké vděčnosti na konci dne. 

PACHAMAMA / MOTHER EARTH

Spontánní díkuvzdání matce Zemi. Pachamama je v andské mytologii Matka Země, Chacana je mnohavýznamový andský kříž, spojení spodního, prostředního a horního světa, paralelně nevědomí, vědomí a duše / duch. Píseň (modlitba) ke mně přišla po otevření knihy Shamanic Mysteries of Peru, Nejvprve přišel dojemný proud slz a potom se změnil v melodii se slovy Pachamama a Chacana... Prohřála celé mé srdce a rozzářila celou mou bytost. Děkuji. 

RANNÍ SLUNEČNÍ MEDITACE V POHYBU 
Ráno je posvátný okamžik. Nalaďte se na sebe a na slunce při meditaci v pohybu. Postupně rozhýbeme a uvolníme všechny časti těla a navnímáme sami sebe. Otevřeme se slunci a světlu. Meditace je slovně vedena a v pozadí hraje píseň Punčao. Punčao je podle Inků okamžik rozednění, kdy sluneční paprsky poprvé překročí obzor, chvíle jasné krásy v zářivém vzduchu vysokých And... Krásné ráno!