Hudba pro vnitřní harmonii


Hledáš harmonii? Hudba má sílu harmonizovat. Hlas a léčivé hudební nástroje mají moc svými vibracemi prostoupit buňky našeho těla a příznivě ovlivnit jejich stav. Je v nich prapůvodní čistota. Indiánskou moudrost a hluboký vděk za život vtiskávám do intuitivních písní, manter a afirmačních písní pro podporu vnitřního vyladění a vědomého bytí. 

Chceš zažít harmonii? 

  • Poslechni si mé CD Modlitba pro planetu Zemi - klipy o kousek níž, You Tube, Spotify a dalších platformách
  • Poslechni si mé harmonizační náhrávky na YouTube
  • Poslechni si mé afirmační písně a mantry - klipy dole nebo na YouTube
  • Přijď na koncert a zažij harmonii na živo 

Chceš vědět víc o mně? 

  • Tvořím harmonizační hudbu, zpívám, hraju na kytaru, klavír, baskytaru, flétnu a nejrůznější etnické nástroje. Zkoumám kouzlo zvuku, jeho možnosti, experimentuji se sebou a s ním. Raduji se z hudby a jako ryba ve vodě se cítím v polyfonii. Hudbu vnímám celým tělem, miluji celým srdcem. Jsem tu proto, abych šířila harmonii. 
  • Spolupracuji s ženským zpívajícím kruhem Alunaire, hlavně na Aramesjkém otčenáši. S Michalem Turkem. Často mě doprovádí šaman zvuku Ladislav Frydrýn. 
  • V minulosti jsem mj. hrála a vydala CD např. s kapelami Han Hepi Wašte (CD Indiánské a jiné písně) a Ekopela (CD Ekohrátky z Vyšehrádku), zkoumala jsem etnickou hudbu, napsala knihu S písničkou kolem světa a Bubnování s předškoláky a malými školáky, lektorovala mnoho hudebních workshopů pro pedagogy i veřejnost.  
  • Miluju hudbu, miluju Zemi. Věřím, že hudba je univerzální jazyk, který dokáže do našich životů vnést harmonii. A radost ze života  

VIDEOKLIPY: 

Modlitba pro planetu Zemi Modlím se za planetu svou, za Zemi jedinou. Ať je to planeta lásky, planeta krásy, planeta míru. Přidejte se k Modlitbě za mír a lásku na planetě Zemi. Ponořte se do hlubokého meditačního stavu a otevřete své srdce. Nechte celou svou bytost naplnit světlem. Živě si představte tu nádheru... Už je to planeta lásky, planeta krásy, planeta míru. Z CD Modlitba pro planetu Zemi.

Růže lásku přináší Modlitba pro muže a ženu, niterná prosba o ukončení tisíceletého "boje" mezi muži a ženami. Je čas opustit staré modely a vykročit na novou cestu. Cestu vzájemné úcty, respektu, obohacování se, SPOLUpráci. Je čas pro návrat k přírodě. Čas pro návrat s sobě. Kdo najde lásku hluboko v sobě a sám sebe s ní naplní, je připravený žít lásku v partnerství. Je to cesta. A každý krok se počítá :)  Z CD Modlitba pro planetu Zemi.

Děkuji - acapella vokální polyfonie v 7 jazycích Děkuji, za

všechno děkuji, děkuji a život miluji.Daalụ - igbo Takk - islandština Adúpẹ́ - yorubsky Na gode - hausština Faʻafetai - samojsky Mahalo - havajsky Salamat - filipínsky a také: Asante - svahilsky... Z CD Modlitba pro planetu Zemi.


Vzduch / Dýchám lásku Mantra pro sílu a vědomou práci s dechem. Opakujte a opakujte... Dýchejte. Dech má nesmírnou moc. Je klíčem ke klidu a míru v nás. Klíčem k ves-míru :) Dýchám lásku. Dýchám krásu. Dýchám víru. Dýchám sílu. Vzduch dýchám.
Voda - Zaposlouchej se do příběhu vody. Nech svou mysl očistit deštěm, omýt proudícím potokem i dravou řekou. Vlnobití pocitů se utiší s klidem mořské hladiny. A novou sílu přinese na závěr křišťálově čistý pramínek z hlubin matky Země... Z CD Modlitba pro planetu Zemi.   Luna Příběh ženství v meditativní písni. Jemná, harmonická skladba, pocta měsíci jako našemu věčnému průvodci temnotou. Vokální polyfonie, klavír, viola, africké udu, tibetské činelky a další etnické perkuse a chimes. Z CD Modlitba pro planetu Zemi.

Duha / Jedním se stáváme Oddělení je iluze, jedním se stáváme, jedním jsme... Jako květy jedné louky, jablka co plodí jeden strom, jako kapky deště, jako zrnka písku na poušti... Z CD Modlitba pro planetu Zemi.Milované dítě vesmíru 
Matka Země Gaia je tu pro Tebe. Jsi milované dítě vesmíru. Otevři své srdce a miluj. Miluj sebe. Daruj si lásku. Dovol si ji. TY jsi milované dítě vesmíru.  Z CD Modlitba pro planetu Zemi.
Má síla je se mnou Přijmi vlastní sílu. Je stále s Tebou. Proudí k Tobě nepřetržitě z přírody, ze země, z nebe. Je nevyčerpatelná. Máš ji.  Z CD Modlitba pro planetu Zemi.
Punčao / Slunce zář Ranní píseň pro radost a lásku. Zavřete oči a nechte se prostoupit léčivými tóny. Tančete. Vítejte den jako Indiáni...  Z CD Modlitba pro planetu Zemi.
Horám a oblakům Indiánská flétna, šamanský buben a chřestidla, relaxační, očistná hudební lázeň, dobrodružná cesta vedoucí přírodou, přes louky, vodu, lesy, na vrcholky hor, až do míst věčného sněhu, kde vítr hraje své symfonie. 
Z CD Modlitba pro planetu Zemi.

Daughter of the Sun - Dcera Slunce - O návratu do světla, do jednoty, o cestě tam, o darech života, o lásce mezi lidmi... O dětech Slunce...

Afirmační písně pro vědomé bytí a práci s myslí - spojení afirmace s hudbou její sílu mnohonásobně zvyšuje. Tělo potřebuje být vystaveno hudbě alespoň 6 minut, aby se na opravdu vyladilo a nechalo ji na sebe v hloubce působit. Kratší nahrávky je tedy vhodné pustit víckrát. Se zavřenýma očima hudbu vnímáme o mnoho intenzivněji. Při poslechu na kvalitních reproduktorech či se sluchátky na nás můžou lépe působit frekvence hudby.  


Ranní afirmační píseň S radostí, s milostí, s láskou. Zavřete oči, nalaďte se na své nitro, prociťte radost, milost a lásku hluboko v sobě. Zůstaňte v tomto pocitu. Vy tvoříte svůj den.  

Intuitivní meditace pro zvědomění světla a lásky v nás. Afirmační píseň pro naladění na proud světla a lásky.  

Ráno je posvátný okamžik. Nalaďte se na sebe a na slunce při meditaci v pohybu. Postupně rozhýbeme a uvolníme všechny časti těla a navnímáme sami sebe. Otevřeme se slunci a světlu. Meditace je slovně vedena a v pozadí hraje píseň Punčao. Punčao je podle Inků okamžik rozednění, kdy sluneční paprsky poprvé překročí obzor, chvíle jasné krásy v zářivém vzduchu vysokých And... Krásné ráno! 

Afirmační píseň pro osvobození mysli od neustálého toku myšlenek. Mantra vhodná při přetlaku myšlenek, vnitřním zmatku, neschopnosti se zastavit, nachlazení, které bývá následkem... Pro lepší působení pustit alespoň 2x a zpívat také :) Krásnou radostnou dovolenou! 

Spontánní díkuvzdání matce Zemi. Pachamama je v andské mytologii Matka Země, Chacana je mnohavýznamový andský kříž, spojení spodního, prostředního a horního světa, paralelně nevědomí, vědomí a duše / duch. Píseň (modlitba) ke mně přišla po otevření knihy Shamanic Mysteries of Peru, Nejvprve přišel dojemný proud slz a potom se změnil v melodii se slovy Pachamama a Chacana... Prohřála celé mé srdce a rozzářila celou mou bytost. Děkuji. 

Významnými hudebními setkáními pro mne byla to s Idou Kellarovou, Anitou Doulne, Frankie B. Frankem, Anetou Gregovou, Michalem Burianem, Pavlem Černým v Han hepi wašte a momentálně s Ladislavem Frydrýnem, Michalem Turkem a Lenkou Počtovou. Virtuální hudební setkání pak s Georgem Harissonem a mnoha dalšími. Na cestě hledání "pravé" hudby mi pak byl velkou inspirací Vlasta Marek s jeho knihou "Tajné dějiny hudby". Cesta je cíl - hledání pokračuje...

Z projektů minulých i současných:

Han hepi wašte - Indiánské a jíné písně

Alunaire - hudební procházka Vyšehrad

Africké polyfonie s Anitou Doulne

Alunaire - Aramejský otčenáš