Bubnování s předškoláky a malými školáky E-book

E-book Bubnování s předškoláky a malými školáky přináší praktické aktivity do školky i školy, do volnočasových aktivit. Bubnování s dětmi zvládne každý. Stačí se nebát a pustit se do něj. V E-booku najdete více než 60 aktivit a variací a připravené karty pro různé hry k vytištění. 

Bubnování rozvíjí spolupráci, kreativitu, schopnost improvizace, hudební vnímání, rytmus, hrubou motoriku, předmatematické a matematické dovednosti. Děti se učí být aktivní součástí skupiny, respektovat pravidla, individuálně se projevovat. Je skvělou prevencí agresivity, vybíjí stresující zážitky. Má prokazatelný pozitivní účinek na fyzické i duševní zdraví. Přináší radost, zábavu a energii.

Autorka Mgr. Daniela Šimonová je předškolní a mimoškolní pedagog, hudebnice, lektorka kurzů dalšího vzdělávání pro učitele. S dětmi bubnuje léta, bubnování patří k nejoblíbenějším činnostem dětí. Zkušenosti s bubnováním posbírala na své hudební cestě, třeba v indiánské kapele Han Hepi Wašte, v současnosti tvoří původní intuitivní meditativní hudbu. Zúčastnila se mnoha workshopů etnické hudby s předními českými i světovými bubeníky a zpěváky. Pravidelně veřejně vystupuje a publikuje. 

Jedná se o publikaci v elektronickém formátu PDF. 

Odešlu do 3 pracovních dnů po připsání částky na účet prostřednictvím služby Úschovna.  Volte možnost doprava elektronicky!


299,00 Kč